Traktoram.lv

Traktoram.lv piedāvā ātri un izdevīgi iegādāties gandrīz visu veidu un ražotāju traktoru rezerves daļas. Mūsu noliktavā ir populārākās traktoru rezerves daļas, kas ir pieejamas tūlītējai iegādei. Papildus tam piedāvājam pasūtīt jebkuras rezerves daļas frontālajiem iekrāvējiem, riteņu ekskavatoriem, kāpurķēžu ekskavatoriem, miniekskavatoriem, miniiekrāvējiem, teleskopiskajiem iekrāvējiem, universālajiem ekskavatoriem, traktoriem, kombainiem, augsnes apstrādes agregātiem, kā arī pļaujmašīnām un smalcinātājiem.

Mēs piedāvājam iegādāties lielāko Eiropas ražotāju gan oriģinālās, gan neoriģinālās rezerves daļas, kā arī lietotas traktoru un ekskavatoru tiltu, transmisiju un motoru daļas. Veicam rezerves daļu piegādi ar kurjeru visā Eiropā. 

Papildus rezerves daļu tirdzniecībai mūsu speciālisti ir kompetenti sniegt jēgpilnus padomus, ieteikt traktoru remonta speciālistus un visādi citādi palīdzēt Jums risināt dažādas problēmsituācijas!

Mūsu misija un filozofija

Lauksaimniecība ir būtiska tautsaimniecības nozare, kurā strādājošie ne vienmēr tiek pienācīgi novērtēti, jo viņu darbs šķiet pašsaprotams.

Mūsu komandas misija ir palīdzēt ikvienam lauksaimniekam un zemniekam mazināt dažādus šķēršļus un risināt dažādu veidu problēmas, kas ir saistītas ar lauksaimniecības iekārtām.

Šo iemeslu dēļ mēs strādājam tad, kad strādājat Jūs!

Aktīvajā sezonā mēs pielāgojam darba laiku tā, lai mēs būtu sasniedzami arī vēlu vakarā vai agri no rīta, kā arī brīvdienās!

94 REZERVES DAĻU ZĪMOLI
3787 APMIERINĀTU KLIENTU
814822 NOLIKTAVAS VIENĪBU
9 GADU PIEREDZE NOZARĒ

Pieredze. Kompetence. Izdevīgas cenas

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt ikvienu traktora īpašnieku un lauksaimnieku ar viņam nepieciešamajām traktoru rezerves daļām, lai tehniskas ķibeles neaizkavētu plānoto darbu izpildi.

Kāpēc izvēlēties Traktoram.lv

traktoru-zimoli

90 zīmolu

Vairāk nekā 90 zīmolu rezerves daļas populārākajiem traktoru modeļiem un tūkstošiem rezerves daļas.

izdevigas-cenas

Izdevīgas cenas

Piedāvājam izdevīgākās rezerves daļu cenas!

atra-piegade

Ātra piegāde

Nodrošinām ātru un drošu piegādi visā Latvijas teritorijā un ES valstīs.

draudziga-attieksme

Draudzīga attieksme

Palīdzam klientiem ar noderīgu padomu un konsultāciju.