Ina/Fag Bearing insert 20x47x14mm GRAE20NPPB
2-3 Days
ID: 79338
Product Code: GRAE20NPPB
Description
dInside diameter: 20 mm; DspOutside diameter: 47 mm; Outer ring width: 14 mm; Inner ring width: 21.4 mm; B1Locking collar and inner ring width: 31 mm; RLocking collar outside diameter: 33 mm; Outside diameter of inner ring: 26.9 mm; SWWrench/Spanner size: 3.0 mm; Ball centre to grease hole distance: 3.7 mm; Ball centre to end distance: 7.5 mm