Ina/Fag Bearing insert 30x62x18mm AY30NPPB
2-3 Days
ID: 78975
Product Code: AY30NPPB
Description
Long description: Ball bearing inserts INA/FAG, series AY..NPPB; dInside diameter: 30 mm; Outside diameter: 62 mm; Outer ring width: 18 mm; Inner ring width: 30 mm; Outside diameter of inner ring: 39.4 mm; Locking screw centre to end distance: 5.8 mm; SWWrench/Spanner size: 3.0 mm; Ball centre to end distance: 9 mm