Ina/Fag Oil seal 18x26x4mm type:SD SD18X26X4A
Pre-Order
ID: 80596
Product Code: SD18X26X4A
Description
Technical info: Sealing ring, NBR elastomer, double lip; Type: SD; d1Inside diameter: 18 mm; d2Outside diameter: 26 mm; hWidth: 4 mm