Ina/Fag Rod head GAR20DOINAINA
2-3 Days
ID: 79513
Product Code: GAR20DOINAINA
Description
Basic load ratings dyn. Cr: 30 kN; Basic load ratings Stat. Cor: 75.6 kN; hDistance basis center shaft: 78 mm; ßEdge degrees: 9 °; C1Height house: 13 mm; Height inner ring: 16 mm; Inner diameter: 20.00 mm; dInside diameter: 20 mm; l7Length L7: 27 mm; l2Length: 104.5 mm; d3Male thread: M20x1.5 mm; Basic load ratings dyn. C: 29600 N; Basic load ratings Stat. Co: 75600 N; Suitable for original number: GAR20-DO; dKOutside diameter ball: 29 mm; Outside diameter bearing: 35 mm; d1Outside diameter innerring: 24...