Ina/Fag Rod head GIHRK25DOBINA
Pre-Order
ID: 79235
Product Code: GIHRK25DOBINA
Description
Details: Smallest size; Benefits: Low space requirement; Inner diameter: 25.0 mm; Suitable for original number: GIHRK25-DO-B; Thread: Right; Thread: M16x1.5; Type: Female thread; L7Length L7: 25 mm; Outside diameter bearing: 42 mm; Height inner ring: 20 mm; Outside diameter: 56.0 mm; D1Outside diameter innerring: 29.3 mm; D2Width: 56 mm; H1Distance basis center shaft: 50 mm; L3Thread length: 17 mm; L4Length: 78 mm; C1Height house: 23 mm; D4Height basis: 25 mm; D5Width basis: 41 mm; ßEdge degrees: 7 °; Inner ...