Ina/Fag Rod head GIKR20PBINA
Pre-Order
ID: 79147
Product Code: GIKR20PBINA
Description
Connection diameter: 35 mm; Diameter D4: 27.5 mm; Distance basis center shaft: 77 mm; Height house: 18 mm; Height inner ring: 25 mm; Inner diameter: 20.00 mm; Inside diameter: 20 mm; Length L5: 10 mm; l7Length L7: 26 mm; Length: 102 mm; Basic load ratings dyn. C: 31400 N; Basic load ratings Stat. Co: 45600 N; Suitable for original number: GIKR20-PB; Outside diameter ball: 34.93 mm; Outside diameter basis: 30 mm; Outside diameter bearing: 40 mm; Outside diameter innerring: 24.3 mm; Outside diameter: 50.00 mm;...