SKF Radial spherical plain bearing 17x30/14mm, 7500GE17ES2RS
2-3 Days
ID: 76037
Product Code: 7500GE17ES2RS
Description
dInside diameter: 17 mm; Outside diameter: 30 mm; Sealing: 2RS; Bearing model type: Spherical plain bearings; Outer ring width: 14 mm