Knipex Assembly pliers TA2871280
2-3 Days
ID: 31641
Product Code: TA2871280
Barcode 4003773079415
Delivery options
Image
Specification
Type: Speciālās knaibles
Description
Type of pliers: Assembly pliers; Length: 280 mm; Width: 55 mm; Jaws diameter: 2.5 mm; Jaws length: 76.5 mm; Jaws width: 20 mm; Jaws thickness: 9 mm; Handle material: Plastic; DIN standard: 5745; Weight: 235 g