Ina/Fag Plastmasas gultņa vāks KLF RCJY40TVVA
Iepriekšpasūtījums
ID: 80507
Produkta kods: RCJY40TVVA
Svītrkods: 4054366719621
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
KLF40CSVA
Housing type: Square flange dBearing inside diameter: 40 mm Total length: 130 mm Housing Platums: 130 mm Total height: 53.2 mm Total Platums: 49.2 mm Housing height: 37.5 mm Bearing inner ring Platums: 49.2 mm Bearing balls distance to locking side end: 23 mm Mounting holes distance: 102 mm Mounting holes diameter: 14 mm Grease nipple thread diameter: M6 Weight: 1.1 kg Housing material: Plastic Bearing material: Stainless steel Basic radial load static: 18900 N Basic radial load dynamic: 31500 N