Ina/Fag Spriegotāja skriemelis RSRB16222L0
Iepriekšpasūtījums
ID: 80561
Produkta kods: RSRB16222L0
Svītrkods: 4012802789393
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
Pulley Ārējais diametrs: 222 mm Pitch diameter: 203 mm Hub Platums: 50 mm Working Platums: 18.3 mm Bore diameter: 16 mm Weight: 1.51 kg Basic radial load static: 4750 N Basic radial load dynamic: 9800 N