Ina/Fag Stieņa galva GAKR12PWAINA
2-3 dienas
ID: 79460
Produkta kods: GAKR12PWAINA
Svītrkods: 4012802524246
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
Height inner ring: 16 mm Inner diameter: 12.00 mm Iekšējais diametrs: 12 mm l2Length: 70 mm d3Male thread: M12 Basic load ratings dyn. C: 24000 N Basic load ratings Stat. Co: 20800 N Suitable for original number: GAKR12-PW-A Ārējais diametrs bearing: 26 mm Ārējais diametrs: 32 mm Male thread: M12 Suitable for original number: GAKR12-PW-A Surface treatment: Zinc-plated Thread type: Right Hand Type: Male thread Weight: 96.3 g d2Platums: 32 mm
Part numberGAKR12PWAINA EAN4012802524246UnitEach BHeight inner ring16 mmInner diameter12.00 mmdInside diameter12 mml2Length70 mmd3Male threadM12 Basic load ratings dyn. C24000 NBasic load ratings Stat. Co20800 NSuitable for original numberGAKR12-PW-A DOutside diameter bearing26 mmOutside diameter32 mmMale threadM12 Suitable for original numberGAKR12-PW-A Surface treatmentZinc-plated Thread typeRight Hand TypeMale thread Weight96.3 gd2Width32 mm