Ina/Fag Stieņa galva GAR15UKINA
2-3 dienas
ID: 79407
Produkta kods: GAR15UKINA
Svītrkods: 4012802524970
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
Basic load ratings dyn. Cr: 17.6 kN Basic load ratings Stat. Cor: 41.5 kN hDistance basis center shaft: 63 mm ��Edge degrees: 8 �� C1Height house: 10 mm Height inner ring: 12 mm Inner diameter: 15.00 mm Iekšējais diametrs: 15 mm l7Length L7: 20 mm l2Length: 83 mm d3Male thread: M14 Basic load ratings dyn. C: 17800 N Basic load ratings Stat. Co: 41600 N Suitable for original number: GAR15-UK dkĀrējais diametrs ball: 22 mm Ārējais diametrs bearing: 26 mm d1Ārējais diametrs innerring: 18.4 mm Ārējais diametrs: 40 mm Suitable for original number: GAR15-UK Surface treatment: Zinc-plated lThread length: 34 mm Thread type: Right Hand Type: Male thread Weight: 0.15 kg d2Platums: 40 mm
Part numberGAR15UKINA EAN4012802524970UnitEach Basic load ratings dyn. Cr17.6 kNBasic load ratings Stat. Cor41.5 kNhDistance basis center shaft63 mm��Edge degrees8 ��C1Height house10 mmBHeight inner ring12 mmInner diameter15.00 mmdInside diameter15 mml7Length L720 mml2Length83 mmd3Male threadM14 Basic load ratings dyn. C17800 NBasic load ratings Stat. Co41600 NSuitable for original numberGAR15-UK dkOutside diameter ball22 mmDOutside diameter bearing26 mmd1Outside diameter innerring18.4 mmOutside diameter40 mmSuitable for original numberGAR15-UK Surface treatmentZinc-plated lThread length34 mmThread typeRight Hand TypeMale thread Weight0.15 kgd2Width40 mm