Ina/Fag Stieņa galva, kreisā vītne GIL25DO2RSINA
Iepriekšpasūtījums
ID: 79255
Produkta kods: GIL25DO2RSINA
Svītrkods: 4012802528008
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
Diameter D4: 33.5 mm D5Diameter D5: 42 mm Distance basis center shaft: 94 mm Edge degrees: 7 �� Height house: 17 mm Height inner ring: 20 mm Inner diameter: 25.00 mm Inside diameter: 25 mm Length L5: 12 mm Length L7: 32 mm Length: 126 mm Basic load ratings dyn. C: 48300 N Basic load ratings Stat. Co: 88300 N Suitable for original number: GIL25-DO-2RS Ārējais diametrs basis: 36 mm Ārējais diametrs bearing: 42 mm Ārējais diametrs innerring: 29.3 mm Ārējais diametrs: 64.00 mm Suitable for original number: GIL25-DO-2RS Thread: M24x2 Thread direction: Left Thread length: 48 mm Thread: M24x2 mm Thread type: Left Hand Weight: 0.66 kg Platums: 64 mm
Part numberGIL25DO2RSINA EAN4012802528008UnitEach Diameter D433.5 mmD5Diameter D542 mmDistance basis center shaft94 mmEdge degrees7 ��Height house17 mmHeight inner ring20 mmInner diameter25.00 mmInside diameter25 mmLength L512 mmLength L732 mmLength126 mmBasic load ratings dyn. C48300 NBasic load ratings Stat. Co88300 NSuitable for original numberGIL25-DO-2RS Outside diameter basis36 mmOutside diameter bearing42 mmOutside diameter innerring29.3 mmOutside diameter64.00 mmSuitable for original numberGIL25-DO-2RS ThreadM24x2 Thread directionLeft Thread length48 mmThreadM24x2 mmThread typeLeft Hand Weight0.66 kgWidth64 mm