SKF Pilnīgs gultņu korpuss 7500SY25TF
2-3 dienas
ID: 75655
Produkta kods: 7500SY25TF
Svītrkods: 07316577028013
Preces apraksts
SY25TFSKF
Housing type: Pillow block: dBearing Iekšējais diametrs: 25 mm: LTotal length: 130 mm: Ārējais diametrs: 130 mm: Housing Platums: 34.1 mm: HTotal height: 70 mm: Total Platums: 37.8 mm: H1Shaft vertical distance: 36.5 mm: JMounting holes distance range: 94-110 mm: Mounting thread diameter: M 0: 1,Guide groove length: 16 mm: 1 Weight: 0.7431 kg: 1 Housing material: Cast iron: 1 Bearing material: Steel: 1 Basic radial load static: 11200 N: 1 Basic radial load dynamic: 14000 N: 1
Part number7500SY25TF EAN07316577028013UnitEach PropertiesInner bearing has extended inner ring with 2 adjusting screws on both sides Can be subsequently lubricated Housing typePillow block dBearing Iekšējais diametrs25 mmLTotal length130 mmĀrējais diametrs130 mmAHousing Platums34.1 mmHTotal height70 mmTotal Platums37.8 mmH1Shaft vertical distance36.5 mmJMounting holes distance range94-110 mmMounting thread diameterM10 Guide groove length16 mmWeight0.7431 kgHousing materialCast iron Bearing materialSteel Basic radial load static11200 NBasic radial load dynamic14000 NOriginal number equivalentSY25TF