SKF Stieņa galva 7500SCF25ES
Iepriekšpasūtījums
ID: 75844
Produkta kods: 7500SCF25ES
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
Long description: Rod ends series GF..DO: Application range: Hydraulic cylinder: dHole diameter: 25 mm: D2Total length: 56.5 mm: dkHead Ārējais diametrs: 35.5 mm: C1Head Platums (hole length): 24 mm: L6Total height: 73.6 mm: Surface treatment: n/a: Material: Steel: Sealing: No: Basic radial load dynamic: 48000 N: 1 Basic radial load static: 65500 N: 1 Weight: 0.5 kg: 1 Lubrication: Yes: 1