SKF Stieņa galva 7500SCF35ES
Iepriekšpasūtījums
ID: 75695
Produkta kods: 7500SCF35ES
Preces apraksts
Long description: Rod ends series GF..DO: Application range: Hydraulic cylinder: dHole diameter: 35 mm: Hole length: 25 mm: D2Total length: 104 mm: dkHead Ārējais diametrs: 47 mm: C1Head Platums (hole length): 31 mm: L6Total height: 85 mm: Surface treatment: n/a: Material: Steel: Sealing: No: 1 Basic radial load dynamic: 80000 N: 1 Basic radial load static: 183000 N: 1 Weight: 1.4 kg: 1 Lubrication: Yes: 1