Ina/Fag Bearing block stationary, complete RSHEY50N
Предзаказ
ID: 80574
Код продукта: RSHEY50N
Описание
Details: Short design; Benefits: Low space requirement; Housing type: Pillow block - short; dBearing inside diameter: 50 mm; Total length: 135 mm; Housing width: 54 mm; HTotal height: 115 mm; Bearing inner ring width: 51.6 mm; Flange thickness: 17 mm; HShaft vertical distance: 115 mm; OBearing balls distance to mounting surface: 32.6 mm; Mounting holes distance: 101.6 mm; Grease nipple thread diameter: M6; Mounting thread diameter: M16; Weight: 2.29 kg