Ina/Fag Bearing cover corrotect PCJT25TVFA1255
Предзаказ
ID: 80183
Код продукта: PCJT25TVFA1255
Описание
Housing type: Oval flange; dBearing inside diameter: 25 mm; HTotal length: 70 mm; LHousing width: 130 mm; UTotal height: 40.5 mm; Housing height: 29.1 mm; B1Bearing inner ring width: 31 mm; A2Bearing balls distance to mounting surface: 17 mm; Mounting holes distance: 99 mm; NMounting holes diameter: 11 mm; QGrease nipple thread diameter: M28; Weight: 0.33 kg; Basic radial load static: 7100 N; Basic radial load dynamic: 13700 N