Ina/Fag Bearing insert 15x40x12mm GYE15KRRBVAHLA
Предзаказ
ID: 79331
Код продукта: GYE15KRRBVAHLA
Описание
Long description: Ball bearing inserts inox INA/FAG, series GYE..KRRBVAFA; Details: Made entirely of stainless steel; Technical info: Addition to FA107: bearing with lubrication openings on the mounting side; Benefits: Rust-resistant; Inside diameter: 15 mm; Outside diameter: 40 mm; Outer ring width: 12 mm; Inner ring width: 25 mm; Outside diameter of inner ring: 23.9 mm; Locking screw centre to end distance: 4 mm; Basic radial load static: 4550 N; Basic radial load dynamic: 9200 N; Material: Stainless ...