Ina/Fag Bearing insert 45x85x22mm GRAE45NPPB
2-3 дней
ID: 79282
Код продукта: GRAE45NPPB
Описание
dInside diameter: 45 mm; DspOutside diameter: 85 mm; Outer ring width: 22 mm; Inner ring width: 30.2 mm; B1Locking collar and inner ring width: 43.7 mm; RLocking collar outside diameter: 63 mm; Outside diameter of inner ring: 54.5 mm; Basic radial load static: 20400 N; Basic radial load dynamic: 32500 N; SWWrench/Spanner size: 5.0 mm; Ball centre to grease hole distance: 6.4 mm; Ball centre to end distance: 11 mm; Weight: 0.69 kg