Ina/Fag Bearing insert 55x100x25mm GYE55KRRB
2-3 дней
ID: 79297
Код продукта: GYE55KRRB
Описание
Inside diameter: 55 mm; Outside diameter: 100 mm; Outer ring width: 25 mm; Inner ring width: 55.6 mm; Outside diameter of inner ring: 69.8 mm; Locking screw centre to end distance: 9 mm; Basic radial load static: 29000 N; Basic radial load dynamic: 46000 N; Wrench/Spanner size: 4.0 mm; Ball centre to grease hole distance: 7 mm; Sealing width: 29 mm; Ball centre to end distance: 22.2 mm; Weight: 1.03 kg