Ina/Fag Clamp bearing RAE25NPPBFA106
2-3 дней
ID: 80409
Код продукта: RAE25NPPBFA106
Описание
dInside diameter: 25 mm; Outside diameter: 52 mm; Inner ring width: 21.4 mm; Basic radial load static: 7800 N; Basic radial load dynamic: 14000 N; Max rotation speed: 16700 r/min; Weight: 0.19 kg