Ina/Fag Housing unit RCJTY RCJTY30N
Предзаказ
ID: 80492
Код продукта: RCJTY30N
Описание
Housing type: Oval flange; dBearing inside diameter: 30 mm; Total length: 80 mm; Housing width: 142 mm; Total height: 42.2 mm; Total width: 38.1 mm; THousing height: 29 mm; LBearing inner ring width: 38.1 mm; Bearing balls distance to locking side end: 20 mm; Mounting holes distance: 116.5 mm; KMounting holes diameter: 11.5 mm; Grease nipple thread diameter: M6; Weight: 0.83 kg; Basic radial load static: 11300 N; Basic radial load dynamic: 19500 N