Ina/Fag Needle roller + cage assembly AXK80105A
2-3 дней
ID: 78981
Код продукта: AXK80105A
Описание
Dc1Inside diameter: 80 mm; DcOutside diameter: 105 mm; DwWidth: 4 mm; Basic axial load static: 280000 N; Basic axial load dynamic: 57000 N; Ref rotation speed: 1280 r/min; Max rotation speed: 3100 r/min