Ina/Fag Needle roller + cage assembly K30X35X27A
2-3 дней
ID: 79793
Код продукта: K30X35X27A
Описание
Long description: Cage assemblies; Pros: Compact construction type; FwInside diameter: 30 mm; EwOutside diameter: 35 mm; BcWidth: 27 mm; Sealing: Open; Regreasable: Yes; Basic radial load static: 59000 N; Basic radial load dynamic: 30500 N; Ref rotation speed: 8100 r/min; Max rotation speed: 15100 r/min; Min working temperature: -30 °C; Max working temperature: 140 °C