Ina/Fag Radial spherical plain bearing 17x30x14/10mm, GE17UK2RSAINA
2-3 дней
ID: 79503
Код продукта: GE17UK2RSAINA
Описание
dInside diameter: 17 mm; Outside diameter: 30 mm; Sealing: 2RS; Bearing model type: Spherical plain bearings; Basic radial load static: 81300 N; Basic radial load dynamic: 48800 N; Outer ring width: 10 mm; Inner ring width: 14 mm; dkBall diameter: 25 mm