Ina/Fag Radial spherical plain bearing GF60DOAINA
Предзаказ
ID: 79177
Код продукта: GF60DOAINA
Описание
dHole diameter: 60 mm; Hole length: 44 mm; Bearing outside diameter: 90 mm; D1Outside diameter of inner ring: 66.8 mm; ßEdge angle: 6 °; D2Total length: 140 mm; H2Hole centre to bottom distance: 100 mm; L6Total height: 170 mm; Basic radial load dynamic: 245000 N; Basic radial load static: 558000 N