Ina/Fag Rod head GAKL12PBAINA
Предзаказ
ID: 79506
Код продукта: GAKL12PBAINA
Описание
Height inner ring: 16 mm; Inner diameter: 12.00 mm; Inside diameter: 12 mm; Length: 70 mm; Basic load ratings dyn. C: 13300 N; Basic load ratings Stat. Co: 20800 N; Suitable for original number: GAKL12-PB-A; Outside diameter bearing: 26 mm; Outside diameter: 32.00 mm; Suitable for original number: GAKL12-PB-A; Surface treatment: Zinc-plated; Thread type: Left; Type: Male thread; Weight: 0.102 kg; Width: 32 mm