Ina/Fag Rod head GAR10UKINA
Предзаказ
ID: 79505
Код продукта: GAR10UKINA
Описание
Basic load ratings dyn. Cr: 8.65 kN; Basic load ratings Stat. Cor: 20.6 kN; hDistance basis center shaft: 48 mm; αEdge degrees: 12 °; C1Height house: 7 mm; Height inner ring: 9 mm; Inner diameter: 10.00 mm; dInside diameter: 10 mm; l7Length L7: 15 mm; l2Length: 62.5 mm; d3Male thread: M10; Basic load ratings dyn. C: 8640 N; Basic load ratings Stat. Co: 20600 N; Suitable for original number: GAR10-UK; dkOutside diameter ball: 16 mm; Outside diameter bearing: 19 mm; d1Outside diameter innerring: 13.2 mm; O...