Ina/Fag Rod head GIKR14PWAINA
2-3 дней
ID: 79148
Код продукта: GIKR14PWAINA
Описание
Technical info: PW - maintenance free (steel/PTFE material); Connection diameter: 26 mm; D4Diameter D4: 21 mm; h1Distance basis center shaft: 57 mm; C1Height house: 13.5 mm; Height inner ring: 19 mm; Inner diameter: 14.00 mm; dInside diameter: 14 mm; L5Length L5: 8 mm; L7Length L7: 18 mm; l4Length: 75 mm; Basic load ratings dyn. C: 31000 N; Basic load ratings Stat. Co: 32000 N; Suitable for original number: GIKR14-PW-A; dKOutside diameter ball: 25.4 mm; WOutside diameter basis: 22 mm; Outside diameter bear...