Ina/Fag Rod head GIKR20PWINA
Предзаказ
ID: 79232
Код продукта: GIKR20PWINA
Описание
Technical info: PW - maintenance free (steel/PTFE material); Connection diameter: 35 mm; D4Diameter D4: 27.5 mm; h1Distance basis center shaft: 77 mm; C1Height house: 18 mm; Height inner ring: 25 mm; Inner diameter: 20.00 mm; dInside diameter: 20 mm; L5Length L5: 10 mm; L7Length L7: 26 mm; l4Length: 102 mm; Basic load ratings dyn. C: 56600 N; Basic load ratings Stat. Co: 45600 N; Suitable for original number: GIKR20-PW; dKOutside diameter ball: 34.93 mm; WOutside diameter basis: 30 mm; Outside diameter bea...