Ina/Fag Rod head GIKR30PBINA
2-3 дней
ID: 79261
Код продукта: GIKR30PBINA
Описание
Connection diameter: 50 mm; Diameter D4: 40 mm; Distance basis center shaft: 110 mm; Height house: 25 mm; Height inner ring: 37 mm; Inner diameter: 30.00 mm; Inside diameter: 30 mm; Length L5: 15 mm; l7Length L7: 37 mm; Length: 145 mm; Basic load ratings dyn. C: 63500 N; Basic load ratings Stat. Co: 95900 N; Outside diameter ball: 50.8 mm; Outside diameter basis: 41 mm; Outside diameter bearing: 55 mm; Outside diameter innerring: 34.8 mm; Outside diameter: 70.00 mm; Suitable for original number: GIKR30-PB; T...