Ina/Fag Rod head GIR30DO2RSINA
2-3 дней
ID: 79172
Код продукта: GIR30DO2RSINA
Описание
Diameter D4: 40 mm; Distance basis center shaft: 110 mm; Edge degrees: 6 °; Height house: 19 mm; Height inner ring: 22 mm; Inner diameter: 30.00 mm; Inside diameter: 30 mm; Length L5: 15 mm; Length L7: 37 mm; Length: 146.5 mm; Basic load ratings dyn. C: 62300 N; Basic load ratings Stat. Co: 119000 N; Suitable for original number: GIR30-DO-2RS; Outside diameter basis: 41 mm; Outside diameter bearing: 47 mm; Outside diameter innerring: 34.2 mm; Outside diameter: 73.00 mm; Suitable for original number: GIR30-D...