SKF Bearing insert 40x80x43.7 XGGRAE40NPPB
2-3 дней
ID: 76912
Код продукта: XGGRAE40NPPB
Описание
dInside diameter: 40 mm; Outside diameter: 80 mm; Outer ring width: 43.7 mm; Inner ring width: 30.2 mm; Basic radial load static: 20000 N; Basic radial load dynamic: 32600 N; Max rotation speed: 3750 r/min; Material: Steel; Weight: 0.63 kg; Sealing: 2RS; Inner ring shape: Cylindrical