SKF Cassette seal CS901201155MUD
2-3 дней
ID: 76476
Код продукта: CS901201155MUD
Описание
Inside diameter: 90 mm; Outside diameter: 120 mm; Width: 15.5 mm; Dust lip: Yes; Lip material: Nitrile rubber [NBR]; Working surface material: Nitrile rubber [NBR70]; Spring material: Carbon steel; Min working temperature: -40 °C; Max working temperature: 80 °C