SKF Housing unit 7500SYNT65LTS
Предзаказ
ID: 76023
Код продукта: 7500SYNT65LTS
Варианты доставки
Image
Описание
Housing type: Pillow block; Bearing inside diameter: 65 mm; Total length: 280 mm; Housing width: 80 mm; Total height: 158 mm; Flange thickness: 14 mm; Weight: 8 kg