SKF Housing unit FYT 7500FYTB45WF
Предзаказ
ID: 76360
Код продукта: 7500FYTB45WF
Описание
Housing type: Oval flange; dBearing inside diameter: 45 mm; HTotal length: 111 mm; Outside diameter: 178.5 mm; THousing width: 178.5 mm; TTotal height: 58.9 mm; Total width: 58.9 mm; Flange thickness: 13 mm; Mounting holes distance: 148.5 mm; dMounting holes diameter: 16 mm; DaFitting edge diameter: 98.4 mm; Weight: 1.861 kg; Housing material: Cast iron; Bearing material: Steel; Basic radial load static: 4750 N; Basic radial load dynamic: 33200 N