SKF Inner ring with lubricating bore IR8X12X10IS1
Предзаказ
ID: 76629
Код продукта: IR8X12X10IS1
Варианты доставки
Image
Описание
dInside diameter: 8 mm; Outside diameter: 12 mm; Width/length: 10 mm; Material: Steel; Regreasable: Yes; Weight: 0.0046 kg