SKF Rod end SALKB20F
Предзаказ
ID: 76736
Код продукта: SALKB20F
Описание
dHole diameter: 20 mm; Bearing outside diameter: 51 mm; Total length: 106 mm; C1Head width (hole length): 18.5 mm; L2Total height: 25 mm; Surface treatment: Coated; Material: Steel; Sealing: No; Basic radial load dynamic: 31000 N; Basic radial load static: 50000 N; Weight: 0.3439 kg; Lubrication: No