Wera Screwdriver 7.0x125mm SC930A70
Предзаказ
ID: 46463
Код продукта: SC930A70
Описание
Application range: For slotted screws; Profile type: Slotted; Handle length: 111 mm; Blade length: 125 mm; Core profile shape: Round; Core type: With bolster; Handle type: Round; Blade/tip thickness: 1.2 mm; Blade width: 7 mm; Length without handle: 125 mm; Measurements type: Metric; Profile size: 7.0 mm; Profile size: n/a