Gopart PVC seat, mechanically sprung TS41000GP
Предзаказ
ID: 103379
Код продукта: TS41000GP
Варианты доставки
Image
Характеристики
Тип амортизации: Mehāniska balstiekārta
Описание
Technical info: Tested: CE 78/764 – Class A I-II, Suspension type: Mechanical, Upholstery material: PVC, Upholstery colour: Black, Total width: 410 mm, Armrests included: No, Backrest extension included: No, Seatbelt included: No, Contact switch included: No, Auto user weight adjustment: No, Model: n/a, Depth: 370 mm, Min. working load: 50 kg, Suspension stroke: 10 cm, Max. working load: 150 kg, Total height: 575 mm, Heating kit included: No, Total length: 370 mm