Kramp Tie rod end SHP105KR
2-3 дней
ID: 104087
Код продукта: SHP105KR
Варианты доставки
Image
Описание
594409N
Long description: Drag Links with groove at the top ,D1Min. connection diameter: 14.9 mm ,D2Max. connection diameter: 15.8 mm ,Thread diameter - end side (wheel) (metric): M14 ,Pitch of thread - end side (wheel) (mm): 1.50 mm ,Working length: 380 mm ,Thread length - rod side: 10.5 mm ,Thread length - end side (wheel) (mm): 20 mm ,Thread type - end side (wheel): Metric ,Outside rod diameter: 20 mm ,Number of notches/gaps