Danfoss Coil, M19-12D-33W-DE SD9M1912D33WDE
2-3 дней
ID: 81274
Код продукта: SD9M1912D33WDE
Варианты доставки
Image
Характеристики
kategorija: Vārsts
Описание
Long description: Original Danfoss solenoid coils.; Hole diameter: 19.15 mm; Inner dimensions: 19.15 mm; Length: 56 mm; Diameter Ø: 46 mm; Power consumption: 33 W; Voltage: 12 V