Danfoss Spole, M13-12D-20W-DE SD9M1312D20WDE
2-3 dienas
ID: 81262
Produkta kods: SD9M1312D20WDE
Piegādes iespējas
Image
Specifikācija
kategorija: Vārsts
Preces apraksts
Long description:Original Danfoss solenoid coils. ,Hole diameter:13.15 mm ,Inner dimensions:13.15 mm ,Length:39 mm ,Diameter Ø:45.5 mm ,Power consumption:20 W ,Voltage:12 V ,Width:33 mm
Part numberSD9M1312D20WDE EANUnitEach Long descriptionOriginal Danfoss solenoid coils. Product detailsNote: do not mix up the different coils because of the different properties and powers The specified length is the length measured in the axis direction Technical infoNote: do not mix up the different coils because of the different properties and powers The specified length is the length measured in the axis direction. IncludesSolenoid coil Excludes connector Hole diameter13.15 mmInner dimensions13.15 mmLength39 mmDiameter Ø45.5 mmPower consumption20 WVoltage12 VWidth33 mm