Danfoss Spole M13, 230V DC, 21W DN SD9M13230A21WDN
2-3 dienas
ID: 81266
Produkta kods: SD9M13230A21WDN
Piegādes iespējas
Image
Specifikācija
kategorija: Vārsts
Preces apraksts
Long description:Original Danfoss solenoid coils. ,Extra info:To be used in combination with connector SP999 ,Hole diameter:13.15 mm ,Inner dimensions:13.15 mm ,Length:39 mm ,Diameter Ø:48 mm ,Note:Use in combination with SP999 connector ,Power consumption:21 W ,Voltage:230 V ,Width:36 mm
Part numberSD9M13230A21WDN EANUnitEach Long descriptionOriginal Danfoss solenoid coils. Product detailsNote: do not mix up the different coils because of the different properties and powers The specified length is the length measured in the axis direction Technical infoNote: do not mix up the different coils because of the different properties and powers The specified length is the length measured in the axis direction. IncludesSolenoid coil Excludes connector Extra infoTo be used in combination with connector SP999 Hole diameter13.15 mmInner dimensions13.15 mmLength39 mmDiameter Ø48 mmNoteUse in combination with SP999 connector Power consumption21 WVoltage230 VWidth36 mm