Kramp Toplink acs/āķis 510, M36 kat.2/2 TLC5103622KR
2-3 dienas
ID: 106260
Produkta kods: TLC5103622KR
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
TLC5103622Z
Long description: Toplink with hook cat.2 ,Details: Articles TLC4003622KR, TLC4503622KR, TLC5103622KR are fitted with category 3 hooks and a category 2 ball ,Connections category: Eye - Hook ,Category by tractor side: 2 ,Category by machine side: 2 ,Rod length: 510 mm ,Min working length: 727 mm ,Max working length: 940 mm ,Thread type: Metric ,Thread diameter: M3 0: 1,Thread pitch: 3.00 mm: 1 ,Connection hole diameter by tractor side: 25.7 mm: 1 ,Connection hole diameter by machine side: 25.7 mm: 1 ,Yoke head length: 75 mm: 1 ,Hook head length: 117 mm: 1
Part numberTLC5103622KR EAN8716106069446UnitEach Long descriptionToplink with hook cat.2 DetailsArticles TLC4003622KR, TLC4503622KR, TLC5103622KR are fitted with category 3 hooks and a category 2 ball Application rangeM30 for tractors up to 75 kW M36 for tractors up to 135 kW Connections categoryEye - Hook Category by tractor side2 Category by machine side2 BRod length510 mmDMin working length727 mmDMax working length940 mmThread typeMetric Thread diameterM36 Thread pitch3.00 mmConnection hole diameter by tractor side25.7 mmConnection hole diameter by machine side25.7 mmYoke head length75 mmHook head length117 mm