Kramp Toplink eye/eye 330, M36 cat.2/2 TL3303622KR
2-3 dienas
ID: 106232
Produkta kods: TL3303622KR
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
Long description: Toplink M24 x 3,0 - M36 x 3,0 ,Connections category: Eye - Eye ,Category by tractor side: 2 ,Category by machine side: 2 ,Rod length: 330 mm ,Min working length: 500 mm ,Max working length: 720 mm ,Thread type: Metric ,Thread diameter: M36 ,Thread pitch: 3.00 mm ,Connection hole diameter by tractor side: 25.7 mm: 1 ,Connection hole diameter by machine side: 25.7 mm: 1 ,Additional info: *Please note that this item is either a dangerous good or a non-standard delivery size. This means a specialist carrier will be used and this item will take upto 48 hours to deliver.: 1
Part numberTL3303622KR EAN8719593914923UnitEach Long descriptionToplink M24 x 3,0 - M36 x 3,0 Application rangeM24 for tractors up to 42 kW M27 for tractors up to 42 kW, cat. 1 M27 for tractors up to 75 kW, cat. 2 M30 for tractors up to 75 kW M36 for tractors up to 135 kW PropertiesZinc plated spindles Tube, painted black Connections categoryEye - Eye Category by tractor side2 Category by machine side2 BRod length330 mmDMin working length500 mmDMax working length720 mmThread typeMetric AThread diameterM36 Thread pitch3.00 mmCConnection hole diameter by tractor side25.7 mmCConnection hole diameter by machine side25.7 mmAdditional info*Please note that this item is either a dangerous good or a non-standard delivery size. This means a specialist carrier will be used and this item will take upto 48 hours to deliver.