Kramp Toplink vārpstas labā M27x3.0 kat. 1 TL160271RKR
2-3 dienas
ID: 106282
Produkta kods: TL160271RKR
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
TL160271RZ
Long description: Spindle loose M24 x 3,0 - M36 x 3,0 ,Type: Ball ,Category: 1 ,Hole diameter: 19.4 mm ,Thread type: Metric ,MThread diameter: M27 ,Thread pitch: 3.00 mm ,LfThread length: 160 mm ,Thread direction: Right