Ina/Fag Gultņa vāks corrotect PCJT20TVFA1255
2-3 dienas
ID: 80197
Produkta kods: PCJT20TVFA1255
Svītrkods: 4012802831825
Piegādes iespējas
Image
Preces apraksts
Housing type: Oval flange dBearing inside diameter: 20 mm HTotal length: 63.8 mm LHousing Platums: 114 mm UTotal height: 38.9 mm Housing height: 26.5 mm B1Bearing inner ring Platums: 31 mm A2Bearing balls distance to mounting surface: 15.4 mm Mounting holes distance: 90 mm NMounting holes diameter: 11 mm QGrease nipple thread diameter: M28 Weight: 0.27 kg Basic radial load static: 6000 N Basic radial load dynamic: 12400 N